دموی آنلاین اتوماسیون اداری ابری آوات را اینجا ببینید

سازمان در  آوات جایی است که می‌توان گروهی از کاربران را به عنوان کارمند در آنجا جمع و سازماندهی کرد. در این ویدئو به شما می گوییم که چطور تنظیمات سازمان را اعمال کنید و با ایجاد ساختار سازمانی و اضافه کردن کارمند، یک سازمان حرفه ای داشته باشید.

همین حالا شروع به کار کنید!

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید:​​

سوالات متداول

پس از ایجاد حساب کاربری و ایجاد سازمان، می‌توانید اکانت رایگان را فعال کنید و تا یک ماه از امکانات آوات استفاده کنید. پس از منقضی شدن اکانت رایگان، در صورت تمایل می‌توانید بسته به نیاز سازمان، اقدام به خرید اعتبار کنید.

با فعال کردن اکانت رایگان یک ماهه، می‌توانید تا یک ماه و تا سقف 3 کاربر و 3 گیگابایت فضا، از امکانات آوات به صورت رایگان استفاده کنید.

اتوماسیون اداری آوات بر اساس فناوری ابری طراحی شده و بر خلاف سیستم‌های نصبی، نیاز به خرید سرور و تجهیزات جانبی یا نصب و استقرار ندارد.

برای استفاده از اتوماسیون اداری ابری آوات نیاز به نصب هیچ نرم افزاری ندارید.

بله، می‌توانید از اطلاعات خود در اتوماسیون اداری ابری آوات فایل بک آپ یا پشتیبان تهیه کنید.

چنانچه قصد دارید اطلاعات سازمان خود در سایر سیستم‌های اتوماسیون را به آوات منتقل کنید، موضوع را با کاشناسان آوات مطرح کنید تا از نظر فنی بررسی و اعلام نتیجه شود.

اتوماسیون اداری آوات با همه سیستم‌های عامل سازگار است و تنها با یک مرورگر و یک اتصال اینترنت می‌توانید از آن استفاده کنید.

با توجه به ماهیت ابری اتوماسیون اداری آوات، برای استفاده از آن تنها به یک مرورگر (سیستم، لپ تاپ، تبلت یت گوشی) و یک اتصال اینترنت نیاز دارید.

بله، اتوماسیون اداری ابری آوات از پروتکل ece پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد که به سادگی با سازمان‌های دیگر مکاتبه کنید.

در مورد کار با آوات بیشتر بدانید

برای مشاهده ویدئوهای دمو فرم زیر را پر کنید

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید: