خانه » بلاگ

مقاله‌های منتخب

از آنجا که هر ابزار همکاری تیمی، ویژگی‌های خود را دارد و تنها بخشی از نیازهای یک تیم را پوشش می‌دهد، رویکرد چند ابزاری می‌تواند مانند یک شمشیر دولبه عمل کند…

کامل‌ترین مرجع اصطلاحات مکاتبات اداری

این فایل راهنمای کامل اصطلاحاتی است که در مکاتبات اداری به کار می‌روند. برای دانلود فایل، فرم مقابل را پر کنید و روی دانلود کلیک کنید.

اتوماسیون اداری ابری آوات

محدودیت‌ها را کنار بزن و روی کسب و کارت متمرکز شو

در آوات، نحوه چاپ نامه روی سربرگ، توسط قابلیتی به نام «قالب چاپی» تعیین می‌شود که به شما امکان می‌دهد بدون نیاز به مهارت طراحی، سربرگ اداری را مطابق با سلیقه‌تان بسازید…

جدیدترین ویدئوها

خستگی تصمیم؛ چرا زاکربرگ همیشه تیشرت خاکستری می‌پوشد؟
من یک دقیقه بعد از خودت هستم!

معرفی کتاب «آموزش مهارت‌های تفکر خلاق»

«به یاد داشته باشید که ما در این‌جا فقط در مورد تصمیمات بزرگ صحبت نمی‌کنیم؛ زیرا اداره زندگی و کسب‌وکار چیزی بیشتر از یک تصمیم سرنوشت‌ساز است. در واقع، هیچ تصمیمی، هر چقدر هم بزرگ باشد، از بخش کوچکی از کل نتیجه، بزرگ‌تر نیست. بله، برخی از تصمیمات بسیار بزرگ‌تر از دیگران هستند. البته تعداد بسیار زیادی از تصمیمات کوچک، نتیجه‌ای انباشتی دارند. وقتی به گذشته نگاه می‌کنیم، معمولاً می‌توانیم چند تصمیم محوری را شناسایی کنیم. اما این جریان تصمیمات کوچک‌تر در طول زمان است که با مهارت فرد اتخاذ و اجرا شده و بیشترین نتیجه را داده است…»

کتاب آموزش مهارت های تفکر خلاق

مدیریت رفتار سازمانی

29 مرداد 1401

همیشه وقتی اسم بایگانی به میان می‌آمد، یک میز خاک گرفته پر از پوشه و کاغذ را تصور می کردم که یک کارمند…

در خبرنامه آوات عضو شوید

آوات از اطلاعات تماسی که شما در اختیار ما می‌گذارید، فقط برای اطلاع رسانی استفاده خواهد کرد. شما می‌توانید هر زمان که مایل باشید، اشتراک خود در خبرنامه آوات را لغو کنید.

فرم مشاهده دمو

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد